Спортсмени з Прикарпаття стали призерами відкритого чемпіонату України з пневматичної зброї

Спортсмени з Рогатинщини, що в Івано-Франківській області, стали призерами відкритого чемпіонату України з пневматичної зброї.

Про це повідомляє Рогатинська міська територіальна громада.

Змагання проходили у Львові серед спортсменів 2003 року народження та молодших з кульової стрільби. Команду Івано-Франківської області на змаганнях представляли вихованці Рогатинської СДЮШОР та Рогатинської ДЮСШ.

Денис Мартиненко посів перші місця у трьох стартах стрільби по рухомій мішені в особистому заліку.

Михайло Дутка в особистому заліку у вправі ГП-12 (рухома мішень) посів третє місце.

Успішно виступила на чемпіонаті й команда Дениса Мартиненка, Михайла Дутки, Максима Новальківського. У стрільбі по рухомій мішені юнаки посіли друге місце в командному заліку у двох вправах — ГП-11а та ГП-12 (рухома мішень).

Друга команда юнаків, до якої увійшли Олег Заборський, Сергій Кащин, Михайло Третяк, у вправах ГП-11а і ГП-12 зайняла 5-е та 6-е командні місця.

Підготували спортсменів тренери Ярослав Коваль, Ігор Железняков та Юрій Кізима.